Webinar Ingvar Villidoga - järelvaadatav kuni 18.12 06. detsember margus

Webinar koos rahvusvahelise koolitaja ja raamatu autori Ingvar Villidoga teemal "Kuidas vanemate lapsepõlvemustrid mõjutavad lapsi ja mida teha, et neid mustreid murda?" osutus väga populaarseks ja oleme äärmiselt tänulikud kõikidele osalejatele.

Kui Sa ei saanud webinaril osaleda või soovid uuesti vaadata, siis järelvaatamise võimalus on Sul kuni 18.detsembrini.

Webinar on seni saanud vaatajatelt suurepärast tagasisidet!

Mõned mõtted, mida Ingvar meiega jagas:

• Lapsed õpivad kahel viisil: alateadlik ehk imeb nagu käsn enda sisse erinevat infot ja järgi tegev ehk matkiv!
  • Jälgi oma emotsioone ja küsi, miks niimoodi käitusid või ütlesid.
  • Oluline on teada saada, mida laps teha soovib mitte kasvatada neid selle alusel, mis vanematel puudu jäi.
  • Lastega tuleb olla aus ja rääkida olukordadest nii nagu need on. Selgitada, miks tekivad erinevad konfliktid ja väljakutsed.

VAATA WEBINARI SIIT

Mõned mõtted, mida Ingvar meiega jagas:

• Jälgi oma emotsioone ja küsi, miks niimoodi käitusid või ütlesid.

VAATA WEBINARI SIIT

Webinar on seni saanud vaatajatelt suurepärast tagasisidet!