Õppetöö

Konsultatsiooniajad


Konsultatsioonid 2019/2020

Õpetaja

Õppeaine

Aeg

Ruum

Margus Sõmer

matemaatika 6.-9. kl
arvuti õp. 2. kl, ja 7. kl

E 7. tund + kokkuleppel

matemaatika klass

Eva Raidma-Elmi

eesti keel ja kirjandus 6.-9. kl
rootsi keel 5.-6. kl

E 7. tund + kokkuleppel

eesti keele klass

Diana Leenurm

inimeseõpetus 5.-8. kl, 
loodusõpetus 5.-7. kl, 
bioloogia, geograafia 7.-9. kl

E 7, tund

T 6.-7. tund + kokkuleppel

loodusainete klass

Gerda Danieljants

inglise keel 5.-9. kl

N 7. tund + kokkuleppel

inglise keele klass

Maris Vetsi

3. kl klassijuhataja,
inglise keel 3.- 4. kl

K 7 tund + kokkuleppel koduklass

Kaira Västrik

1. kl klassijuhataja,
5. kl eesti keel ja kirjandus

T 7. tund + kokkuleppel

keemiaklass

Anton Altmäe

ajalugu 6.-9. kl
ühiskonnaõpetus 6. ja 9. kl
vene keel 9. kl

E 7. tund + kokkuleppel

ajalooklass

Ivi Teller

4. kl klassijuhataja,
vene keel 6. ja 8. kl

R 6. tund

vene keele klass

Tiina Marmor

keemia 8.-9. kl

K 7.-8. tund

keemiaklass

Reelika Kastein 2. kl klassijuhataja,
Hiiumaa ajalugu 8. kl
K 6. tund koduklass
Merje Kikas ajalugu 5. kl
vene keel 7. kl
N 7. tund vene keele klass
Helje Ugam muusika 1. - 9. kl kokkuleppel muusikaklass
Eila Tõnisson käsitöö, kunstiõpetus 1. ja 3.-9. kl T 5.-7. tund kunstiklass
Ljubov Veski vene keel 7.-9. kl kokkuleppel vene keele klass
Marko Martin tööõpetus 6.-9. kl R 7. tund käsitöömaja
Tiina Koit

füüsika 8.-9. kl,
ühiskonnaõpetus 6. kl
kehaline kasvatus 1.-6. ja 8.-9. kl (T)

kokkuleppel keemiaklass/
spordihall/staadion
Andres Laanejõe tööõpetus 4.-5. kl K kokkuleppel käsitöömaja
  kehaline kasvatus (P)   spordihall/staadion

NB! Kirjalike järeltööde tegemine toimub sotsiaalpedagoogi ruumis.

 

Konsultatsioonid 2019/2020

NB! Kirjalike järeltööde tegemine toimub sotsiaalpedagoogi ruumis.

 

Õpetaja

Õppeaine

Aeg

Ruum

Margus Sõmer

matemaatika 6.-9. kl
arvuti õp. 2. kl, ja 7. kl

E 7. tund + kokkuleppel

matemaatika klass

Eva Raidma-Elmi

eesti keel ja kirjandus 6.-9. kl
rootsi keel 5.-6. kl

E 7. tund + kokkuleppel

eesti keele klass

Diana Leenurm

inimeseõpetus 5.-8. kl, 
loodusõpetus 5.-7. kl, 
bioloogia, geograafia 7.-9. kl

E 7, tund

T 6.-7. tund + kokkuleppel

loodusainete klass

Gerda Danieljants

inglise keel 5.-9. kl

N 7. tund + kokkuleppel

inglise keele klass

Maris Vetsi

3. kl klassijuhataja,
inglise keel 3.- 4. kl

K 7 tund + kokkuleppel koduklass

Kaira Västrik

1. kl klassijuhataja,
5. kl eesti keel ja kirjandus

T 7. tund + kokkuleppel

keemiaklass

Anton Altmäe

ajalugu 6.-9. kl
ühiskonnaõpetus 6. ja 9. kl
vene keel 9. kl

E 7. tund + kokkuleppel

ajalooklass

Ivi Teller

4. kl klassijuhataja,
vene keel 6. ja 8. kl

R 6. tund

vene keele klass

Tiina Marmor

keemia 8.-9. kl

K 7.-8. tund

keemiaklass

Reelika Kastein 2. kl klassijuhataja,
Hiiumaa ajalugu 8. kl
K 6. tund koduklass
Merje Kikas ajalugu 5. kl
vene keel 7. kl
N 7. tund vene keele klass
Helje Ugam muusika 1. - 9. kl kokkuleppel muusikaklass
Eila Tõnisson käsitöö, kunstiõpetus 1. ja 3.-9. kl T 5.-7. tund kunstiklass
Ljubov Veski vene keel 7.-9. kl kokkuleppel vene keele klass
Marko Martin tööõpetus 6.-9. kl R 7. tund käsitöömaja
Tiina Koit

füüsika 8.-9. kl,
ühiskonnaõpetus 6. kl
kehaline kasvatus 1.-6. ja 8.-9. kl (T)

kokkuleppel keemiaklass/
spordihall/staadion
Andres Laanejõe tööõpetus 4.-5. kl K kokkuleppel käsitöömaja
  kehaline kasvatus (P)   spordihall/staadion