Inimesed

Õpetajad 2021/22 õppeaastal


Kooli e-maili aadress, kuhu võib pöörduda kõikide õppetööd puudutavate küsimustega: kool@emmaste.edu.ee
Nimi Õpetatav aine e-mail
Madis Aal loodusõpetus 5.-7. kl; bioloogia 7.-9 kl;
geograafia 7.-9. kl
madis.aal@emmaste.edu.ee
Gerda Danieljants inglise keel 5. ja 7. -8. kl gerda.danieljants@emmaste.edu.ee
Paul Jenas kehaline kasvatus paul.jenas@emmaste.edu.ee
Reelika Kastein algklassid; Hiiumaa ajalugu, kunst 4. kl,
eesti keel ja kirjandus 5. kl
reelika.kastein@emmaste.edu.ee
Merje Kikas ajalugu 6.-9. kl, ühiskonnaõpetus 9. kl,
rootsi keel 5-7. kl
merje.kikas@emmaste.edu.ee
Tiina Koit kehaline kasvatus; füüsika,
matemaatika 7. kl
tiina.koit@emmaste.edu.ee
Karina Käär vene keel karina.kaar@emmaste.edu.ee
Andres Laanejõe tööõpetus 4.- 5. klass

andres-laanejoe@emmaste.edu.ee

Krista Leisberg logopeed, inimeseõpetus 5. kl krista.leisberg@emmaste.edu.ee
Marko Martin poiste tööõpetus 6.-9. kl martin.marko@emmaste.edu.ee
Tiina Marmor keemia tiina.marmor@emmaste.edu.ee
Piret Pitk eesti keel ja kirjandus 6.-9. kl, inglise keel 6. ja 9. kl piret.pitk@emmaste.edu.ee
Katre Pruul sotsiaalpedagoog, inimeseõpetus 6.-7.. kl katre.pruul@emmaste.edu.ee
Margus Sömer matemaatika 5.-6. ja 8.- 9. klass; arvutiõpetus margus.somer@emmaste.edu.ee
Ivi Teller algklassid, rootsi keel 8. kl. ivi.teller@emmaste.edu.ee
Eila Tõnisson

kunstiõpetus; käsitöö; tööõpetus 1.-3. kl, 

eila.tonisson@emmaste.edu.ee
Helje Ugam muusika helje.ugam@emmaste.edu.ee
Maris Vetsi algklassid maris.vetsi@emmaste.edu.ee
Kaira Västrik algklassid; inglise keel 3.-4. kl kaira.vastrik@emmaste.edu.ee
Kooli e-maili aadress, kuhu võib pöörduda kõikide õppetööd puudutavate küsimustega: kool@emmaste.edu.ee
Nimi Õpetatav aine e-mail
Madis Aal loodusõpetus 5.-7. kl; bioloogia 7.-9 kl;
geograafia 7.-9. kl
madis.aal@emmaste.edu.ee
Gerda Danieljants inglise keel 5. ja 7. -8. kl gerda.danieljants@emmaste.edu.ee
Paul Jenas kehaline kasvatus paul.jenas@emmaste.edu.ee
Reelika Kastein algklassid; Hiiumaa ajalugu, kunst 4. kl,
eesti keel ja kirjandus 5. kl
reelika.kastein@emmaste.edu.ee
Merje Kikas ajalugu 6.-9. kl, ühiskonnaõpetus 9. kl,
rootsi keel 5-7. kl
merje.kikas@emmaste.edu.ee
Tiina Koit kehaline kasvatus; füüsika,
matemaatika 7. kl
tiina.koit@emmaste.edu.ee
Karina Käär vene keel karina.kaar@emmaste.edu.ee
Andres Laanejõe tööõpetus 4.- 5. klass

andres-laanejoe@emmaste.edu.ee

Krista Leisberg logopeed, inimeseõpetus 5. kl krista.leisberg@emmaste.edu.ee
Marko Martin poiste tööõpetus 6.-9. kl martin.marko@emmaste.edu.ee
Tiina Marmor keemia tiina.marmor@emmaste.edu.ee
Piret Pitk eesti keel ja kirjandus 6.-9. kl, inglise keel 6. ja 9. kl piret.pitk@emmaste.edu.ee
Katre Pruul sotsiaalpedagoog, inimeseõpetus 6.-7.. kl katre.pruul@emmaste.edu.ee
Margus Sömer matemaatika 5.-6. ja 8.- 9. klass; arvutiõpetus margus.somer@emmaste.edu.ee
Ivi Teller algklassid, rootsi keel 8. kl. ivi.teller@emmaste.edu.ee
Eila Tõnisson

kunstiõpetus; käsitöö; tööõpetus 1.-3. kl, 

eila.tonisson@emmaste.edu.ee
Helje Ugam muusika helje.ugam@emmaste.edu.ee
Maris Vetsi algklassid maris.vetsi@emmaste.edu.ee
Kaira Västrik algklassid; inglise keel 3.-4. kl kaira.vastrik@emmaste.edu.ee