Inimesed

Õpilased


I klass (klassijuhataja Kaira Västrik)

  1. Lige, Hugo
  2. Mežulis, Janis Martin
  3. Ots, Karl
  4. Pruul, Ralf
  5. Sõmer, Hannes
  6. Teeäär, Martin
  7. Valtin, Annaliis
  8. Viesemann, Maria
 

II klass (klassijuhataja Reelika Kastein)

  1. Aaslepp, Meribel
  2. Ala, Eerik
  3. Kaevand, Lotta-Liisa
  4. Kikas, Karl Johannes
  5. Kivisaar, Krisander
  6. Käär, Agatha Katariina
  7. Lauter, Eliisa
  8. Paar, Kevin
  9. Post, Sofia
  10. Pruunlepp, Reimo
  11. Ratnik, Peeter-Erik
  12. Tuberg, Kadri
  13. Ugam, Andreas
  14. Vara, Alar
 

III klass (klassijuhataja Maris Vetsi)

  1. Kadakas, Ott-Kristjan
  2. Lubjak, Rudolf
  3. Pruunlepp, Anna-Ly
  4. Rull, Sandra
  5. Tukk, Tannar
  6. Vander, Eelika
 


IV klass (klassijuhataja Ivi Teller)

  1. Aaslepp, Karel
  2. Gaidukov, Kerttu
  3. Kastein, Renate
  4. Käär, Dora Maria
  5. Lehtsaar, Tauri
  6. Miller, Marten
  7. Mežulis, Madis Erik
  8. Pranno, Erki
  9. Pruul, Hanna
  10. Pruul, Kristo
  11. Rand, Birgit
  12. Remmelg, Joel
  13. Sadul, Karl-Markus
  14. Siimuste, Marten
  15. Valk, Tobias
 

V klass (klassijuhataja Tiina Koit)

  1. Ala, Carolin
  2. Alliksoo, Heleri
  3. Ellermäe, Veronica
  4. Jaakson, Juss
  5. Kesküla, Kristo
  6. Kivisaar, Kristelle
  7. Klementa, Nora Eliise
  8. Post, Oliver
  9. Siimuste, Mari-Liis
  10. Sipelgas, Madelin Anette
  11. Tuberg, Kiur
 



VI klass (klassijuhataja Gerda Danieljants)

  1. Alliksoo, Aliis
  2. Kastein, Oskar
  3. Leenurm, Mildred
  4. Leomar, Egela
  5. Pruul, Erik
  6. Saar, Thereese
  7. Saarnak, Jonatan
  8. Tukk, Marten
  9. Valk, Rihard
  10. Vara, Ahti
  11. Vara, Andro
  12. Vesingi, Ragnar
 


VII klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Alliksoo, Hendri
  2. Ellermäe, Verner
  3. Jaakson, Rasmus
  4. Kadakas, John-Ragnar
  5. Mežule, Laura Tekla
  6. Paar, Mehis
  7. Peterson, Artur-Mihk
  8. Tärk, Riho
  9. Vara, Axel
 


VIII klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Mets, Mattias
  2. Post, Aveliin
  3. Sülla, Samuel
  4. Ugam, Anne Mai
 


IX klass (klassijuhataja Katre Pruul)

  1. Johanson, Karl
  2. Kaevand, Christofer-Robin
  3. Kerk, Sten
  4. Klementa, Ralf Markus
  5. Pruul, Helena
  6. Pruul, Lisanna
  7. Põtter, Kertu Liisa
  8. Reimets, Maria-Viktoria
  9. Remmelg, Anna Elisabeth
  10. Remmelg, Tobias
  11. Saar, Oleander
  12. Sadul, Rasmus
  13. Teekel, Johannes
  14. Valtin, Arabella
 

 

I klass (klassijuhataja Kaira Västrik)

II klass (klassijuhataja Reelika Kastein)

  1. Aaslepp, Meribel
  2. Ala, Eerik
  3. Kaevand, Lotta-Liisa
  4. Kikas, Karl Johannes
  5. Kivisaar, Krisander
  6. Käär, Agatha Katariina
  7. Lauter, Eliisa
  8. Paar, Kevin
  9. Post, Sofia
  10. Pruunlepp, Reimo
  11. Ratnik, Peeter-Erik
  12. Tuberg, Kadri
  13. Ugam, Andreas
  14. Vara, Alar
 

III klass (klassijuhataja Maris Vetsi)

  1. Kadakas, Ott-Kristjan
  2. Lubjak, Rudolf
  3. Pruunlepp, Anna-Ly
  4. Rull, Sandra
  5. Tukk, Tannar
  6. Vander, Eelika
 


IV klass (klassijuhataja Ivi Teller)

  1. Aaslepp, Karel
  2. Gaidukov, Kerttu
  3. Kastein, Renate
  4. Käär, Dora Maria
  5. Lehtsaar, Tauri
  6. Miller, Marten
  7. Mežulis, Madis Erik
  8. Pranno, Erki
  9. Pruul, Hanna
  10. Pruul, Kristo
  11. Rand, Birgit
  12. Remmelg, Joel
  13. Sadul, Karl-Markus
  14. Siimuste, Marten
  15. Valk, Tobias
 

V klass (klassijuhataja Tiina Koit)

  1. Ala, Carolin
  2. Alliksoo, Heleri
  3. Ellermäe, Veronica
  4. Jaakson, Juss
  5. Kesküla, Kristo
  6. Kivisaar, Kristelle
  7. Klementa, Nora Eliise
  8. Post, Oliver
  9. Siimuste, Mari-Liis
  10. Sipelgas, Madelin Anette
  11. Tuberg, Kiur
 



VI klass (klassijuhataja Gerda Danieljants)

  1. Alliksoo, Aliis
  2. Kastein, Oskar
  3. Leenurm, Mildred
  4. Leomar, Egela
  5. Pruul, Erik
  6. Saar, Thereese
  7. Saarnak, Jonatan
  8. Tukk, Marten
  9. Valk, Rihard
  10. Vara, Ahti
  11. Vara, Andro
  12. Vesingi, Ragnar
 


VII klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Alliksoo, Hendri
  2. Ellermäe, Verner
  3. Jaakson, Rasmus
  4. Kadakas, John-Ragnar
  5. Mežule, Laura Tekla
  6. Paar, Mehis
  7. Peterson, Artur-Mihk
  8. Tärk, Riho
  9. Vara, Axel
 


VIII klass (klassijuhataja Diana Leenurm)

  1. Mets, Mattias
  2. Post, Aveliin
  3. Sülla, Samuel
  4. Ugam, Anne Mai
 


IX klass (klassijuhataja Katre Pruul)

  1. Johanson, Karl
  2. Kaevand, Christofer-Robin
  3. Kerk, Sten
  4. Klementa, Ralf Markus
  5. Pruul, Helena
  6. Pruul, Lisanna
  7. Põtter, Kertu Liisa
  8. Reimets, Maria-Viktoria
  9. Remmelg, Anna Elisabeth
  10. Remmelg, Tobias
  11. Saar, Oleander
  12. Sadul, Rasmus
  13. Teekel, Johannes
  14. Valtin, Arabella
 

 

  1. Lige, Hugo
  2. Mežulis, Janis Martin
  3. Ots, Karl
  4. Pruul, Ralf
  5. Sõmer, Hannes
  6. Teeäär, Martin
  7. Valtin, Annaliis
  8. Viesemann, Maria