EMMASTE PIIRKONNA HUVIRINGID 2023/2024 ÕPPEAASTAL
ESMASPÄEV
13:10-13.55 LIIKUMISTUND 1.-3. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)
14.05-14.50 ROHENÄPUD 1.-9.klassile, juhendajad Ene Urman ja Karina Käär (Emmaste Põhikool)
13.10-14.50 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
TEISIPÄEV
13.15-14.00 ROBOOTIKA 2. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
13.10-14.50 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 TEADUSRING 1.-3. klassile, juhendaja Reelika Kastein
14.05-16.00 PLOKKFLÖÖT 5. ja 8. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
15.00-15.45 PALLIMÄNGUD Paul Jenas (Emmaste Põhikool)
15.15-16.00 JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)
KOLMAPÄEV
11.25-12.10 ROBOOTIKA 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
14.05-14.50 LIIKLUSKASVATUS 3. klassile, juhendaja Aet Sõmer (Emmaste Põhikool)
12.15-13.00 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 KUNSTIRING 1.-4. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)
13.15-14.00 PALLIMÄNGUD 3.-5. klassile, juhendaja Paul Jenas (Emmaste Põhikool)
13.15-14.50 PLOKKFLÖÖT 5. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
15.00-15.45 KLAVER 6. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
NELJAPÄEV
11.25-12.10 ROBOOTIKA 3. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
12.20-13.05 ROBOOTIKA 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
13.15-14.50 KUNSTIRING 1.-7. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)
13.15-14.00 KLAVER 6. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 PLOKKFÖÖT 5. kassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
13.10-16.40 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huv-ja Kultuurikeskus)
15.00-16.30 TEHNOLOOGIARING Unicorn Squad tüdrukud, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
15.15-16.45 JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)
REEDE
15.00-16.10 KERGEJÕUSTIK 3.-9. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)
KONTAKTID:
Emmaste Põhikool: (Karina Käär)
Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)
Hiiumaa Spordikool: tel 5033501 (Margus Saar)
Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 53463896 (Ly Meldorf)
Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid.
Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6
1.-4.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 5.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise.
Info kõigi Hiiumaal toimuvate huviringide kohta leiab aadressilt hiiumaa.huviregister.ee
ESMASPÄEV
13:10-13.55 LIIKUMISTUND 1.-3. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)
14.05-14.50 ROHENÄPUD 1.-9.klassile, juhendajad Ene Urman ja Karina Käär (Emmaste Põhikool)
13.10-14.50 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
TEISIPÄEV
13.15-14.00 ROBOOTIKA 2. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
13.10-14.50 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 TEADUSRING 1.-3. klassile, juhendaja Reelika Kastein
14.05-16.00 PLOKKFLÖÖT 5. ja 8. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
15.00-15.45 PALLIMÄNGUD Paul Jenas (Emmaste Põhikool)
15.15-16.00 JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)
KOLMAPÄEV
11.25-12.10 ROBOOTIKA 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
14.05-14.50 LIIKLUSKASVATUS 3. klassile, juhendaja Aet Sõmer (Emmaste Põhikool)
12.15-13.00 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 KUNSTIRING 1.-4. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)
13.15-14.00 PALLIMÄNGUD 3.-5. klassile, juhendaja Paul Jenas (Emmaste Põhikool)
13.15-14.50 PLOKKFLÖÖT 5. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
15.00-15.45 KLAVER 6. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
NELJAPÄEV
11.25-12.10 ROBOOTIKA 3. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
12.20-13.05 ROBOOTIKA 1. klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
13.15-14.50 KUNSTIRING 1.-7. klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)
13.15-14.00 KLAVER 6. klassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
14.05-14.50 PLOKKFÖÖT 5. kassile, juhendaja Karina Käär (Käina Huvi-ja Kultuurikeskus)
13.10-16.40 KLAVER juhendaja Heli Lindmäe (Käina Huv-ja Kultuurikeskus)
15.00-16.30 TEHNOLOOGIARING Unicorn Squad tüdrukud, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)
15.15-16.45 JALGPALL 1.-9. klassile, juhendaja Tanel Klee (IV astme treener, Hiiumaa Spordikool)
REEDE
15.00-16.10 KERGEJÕUSTIK 3.-9. klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)
KONTAKTID:
Emmaste Põhikool: (Karina Käär)
Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)
Hiiumaa Spordikool: tel 5033501 (Margus Saar)
Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 53463896 (Ly Meldorf)
Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid.
Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6
1.-4.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 5.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise.
Info kõigi Hiiumaal toimuvate huviringide kohta leiab aadressilt hiiumaa.huviregister.ee