Koolielu

EMMASTE PIIRKONNA HUVIRINGID 2020/2021 ÕPPEAASTAL


ESMASPÄEV

 

14.05-14.50 LEGORING 1.-4.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-16.00 KERGEJÕUSTIK 5.-7.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

TEISIPÄEV

 

13.15-14.00 SOLFEDŽO 2.-3.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.15-14.00 KERGEJÕUSTIK 3.-4.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

13.15-14.50 ROBOOTIKA 3.-5.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 SOLFEDŽO 3.-5.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

KOLMAPÄEV

 

13.15-14.00 PUUTÖÖRING 1.klassile, juhendaja Andres Laanejõe (Emmaste Põhikool)

14.05-16.00 JALGPALL 1.-9.klassile, juhendaja Alan Fiuza (Emmaste Spordiklubi ERNST)

14.05-14.50 PUUTÖÖRING 3.-7.klassile, juhendaja Andres Laanejõe (Emmaste Põhikool)

 

NELJAPÄEV

 

11.15-12.00 KERGEJÕUSTIK 1.-2.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

12.20-14.50 KUNSTIRING 1.-5.klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

13.15-14.00 SOLFEDŽO 2.-3.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-16.00 JALGPALL 1.-9.klassile, juhendaja Alan Fiuza (Emmaste Spordiklubi ERNST)

14.05-14.50 SOLFEDŽO 3.-5.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

REEDE

 

12.20-14.00 ROBOOTIKA, 1.-2.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

13.15-14.50 KAITSELIIDU RING, 1.-4.klassile, juhendaja Merje Reismaa (Kaitseliit)

15.00-16.15 ROBOOTIKA, 5.-9.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

 

NOORTEORKESTER JA INDIVIDUAALTUNNID kokkuleppel,1.-9.klassile, juhendaja Toomas Paap (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

KONTAKTID:

Emmaste Põhikool: tel 5240157 (Merje Kikas)

Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)

Emmaste Spordiklubi ERNST: tel 5450 2511 (Alan Fiuza), tel 56464861 (Kristi Kivisaar)

Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 5346 3896 (Ly Meldorf)

Kaitseliit: tel 59127506 (Merje Reismaa)

 

Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid. Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6 

1.-6.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 7.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise. 

 

ESMASPÄEV

 

14.05-14.50 LEGORING 1.-4.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-16.00 KERGEJÕUSTIK 5.-7.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

TEISIPÄEV

 

13.15-14.00 SOLFEDŽO 2.-3.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

13.15-14.00 KERGEJÕUSTIK 3.-4.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

13.15-14.50 ROBOOTIKA 3.-5.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

14.05-14.50 SOLFEDŽO 3.-5.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

KOLMAPÄEV

 

13.15-14.00 PUUTÖÖRING 1.klassile, juhendaja Andres Laanejõe (Emmaste Põhikool)

14.05-16.00 JALGPALL 1.-9.klassile, juhendaja Alan Fiuza (Emmaste Spordiklubi ERNST)

14.05-14.50 PUUTÖÖRING 3.-7.klassile, juhendaja Andres Laanejõe (Emmaste Põhikool)

 

NELJAPÄEV

 

11.15-12.00 KERGEJÕUSTIK 1.-2.klassile, juhendaja Tiina Koit (Emmaste Vaba Aja Keskus)

12.20-14.50 KUNSTIRING 1.-5.klassile, juhendaja Eila Tõnisson (Emmaste Põhikool)

13.15-14.00 SOLFEDŽO 2.-3.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

14.05-16.00 JALGPALL 1.-9.klassile, juhendaja Alan Fiuza (Emmaste Spordiklubi ERNST)

14.05-14.50 SOLFEDŽO 3.-5.klassile, juhendaja Heli Lindmäe (Käina Kaunite Kunstide Kool)

 

REEDE

 

12.20-14.00 ROBOOTIKA, 1.-2.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

13.15-14.50 KAITSELIIDU RING, 1.-4.klassile, juhendaja Merje Reismaa (Kaitseliit)

15.00-16.15 ROBOOTIKA, 5.-9.klassile, juhendaja Regina Paulus (Emmaste Põhikool)

 

NOORTEORKESTER JA INDIVIDUAALTUNNID kokkuleppel,1.-9.klassile, juhendaja Toomas Paap (Emmaste Vaba Aja Keskus)

 

KONTAKTID:

Emmaste Põhikool: tel 5240157 (Merje Kikas)

Emmaste Vaba Aja Keskus: tel 58873731 (Anne-Mall Reinu)

Emmaste Spordiklubi ERNST: tel 5450 2511 (Alan Fiuza), tel 56464861 (Kristi Kivisaar)

Käina Kaunite Kunstide Kool: tel 5346 3896 (Ly Meldorf)

Kaitseliit: tel 59127506 (Merje Reismaa)

 

Huviringis osalemiseks tuleb end registreerida Stuudiumis valides menüüribalt "Muu"->"Registreerimised"-> "Huviringid" ning märkida linnukesega soovitud huviringid. Kasutada saab ka otse huviringide registreeringule viivat linki: https://emmaste.ope.ee/registreeri/6 

1.-6.klassi õpilase registreerib huviringi lapsevanem, alates 7.klassist saab seda teha õpilane enda eest ise.