Tõrvikujooks 07. oktoober Triinu

Tõrvikujooksule!
Järgmise nädala esmaspäeval on meie koolil sünnipäev.
Tähistame seda piduliku aktusega päeval ja tõrvikutega teatejooksuga õhtul.
Ootame kõiki õpilasi, õpetajaid, vilistlasi ja sõpru esmaspäeval 11. oktoobril kell 19.00 kooli ette, et alustada jooksuga. Oodatud on igas vanuses liikumissõbrad. Medaleid me ei jaga, kuid kuhjaga head tuju ja rõõmu liikumisest saab küll.
Moodusta kuni 10-liikmeline meeskond (võib ka väiksem olla).
Stardipauk kõlab koolimaja ees kohe, kui kõik vahetused on rajale jõudnud. Rada kulgeb mööda "väikest rannaringi" ja vahetuste pikkused on erinevad (algavad 90 meetrist).
Rõõmsa kohtumiseni kooli sünnipäeval!
Tõrvikujooksule!
Järgmise nädala esmaspäeval on meie koolil sünnipäev.
Tähistame seda piduliku aktusega päeval ja tõrvikutega teatejooksuga õhtul.
Moodusta kuni 10-liikmeline meeskond (võib ka väiksem olla).
Rõõmsa kohtumiseni kooli sünnipäeval!