Hiiumaa aasta haridustegu 2020 28. august aet

Rõõmustame koos - tänasel Hiiumaa haridustöötajate kokkusaamisel Kõrgessaares anti Emmaste Põhikoolile üle Aasta haridusteo tiitel rootsi keele õpetamise taaselustamise eest.

See tunnustus on ennekõike kogukonnale, kes on keeleõppe algatust toetanud ja rootsi keele õpetaja Eva Raidma-Elmile, kes meie nooremaid ja vanemaid keelehuvilisi sellel õppeaastal juhendas. Aitäh Pharma Systems OÜ-le, et toetasite rootsi keele õppematerjalide soetamist.

Kohtumiseni juba mõne päeva pärast 1. septembri aktusel!

Kohtumiseni juba mõne päeva pärast 1. septembri aktusel!