RMK konkurss: Eesti koolilaste metsapostkaart 13. oktoober marys

17. korda toimuv RMK poolt korraldatud konkurss "Eesti koolilaste metsapostkaart" ootab taas Eesti koolide 1.-9. klasside õpilaste joonistatud postkaarte. Tänavuse konkursi teemaks on: "METSAS ON AARDEID"

Konkursi tingimused

• *Konkursil on oodatud osalema Eesti koolide 1.-9. klassi õpilased.
  • *Joonistused peavad olema tehtud paksema paberi ühele küljele mõõdus 10x15 cm või 15x10 cm.
  • *Kaardi teisele küljele tuleb trükitähtedega märkida autori ees- ja perekonnanimi, kool ja klass ning pealkiri.
  • *Mõtle oma postkaardile pealkiri (teema „Metsas on aardeid“).
  • *Joonistusviis ning sobivad materjalid leia omal valikul. (Palume kasutada vaid värve ühel pildipinnal, mitmesugused taimekompositsioonid ei lähe hindamisele).

Konkurss on avatud 27. septembrist 22. oktoobrini 2019

Rahvahääletus toimub 9. novembrist 21.novembrini 2019

• 36 parimast joonistatud tööst trükitakse postkaardikomplekt, mis saadetakse tänuks kõikidele osavõtnud koolidele ja 36 väljavalitud töö autoritele. 24 parimat tööd valitakse välja rahvahääletusel ning neile lisandub 12 žürii poolt esile tõstetud tööd.

Esitatud tööd võivad leida kasutust konkursi korraldaja RMK poolt tulevikus loodavates materjalides.

Kõik osaleda soovivad õpilased saavad oma tööd tuua kooli huvijuhi kätte kuni 18.oktoobri pärastlõunani!

Konkursi tingimused

• *Konkursil on oodatud osalema Eesti koolide 1.-9. klassi õpilased.
  • *Mõtle oma postkaardile pealkiri (teema „Metsas on aardeid“).

Konkurss on avatud 27. septembrist 22. oktoobrini 2019

Rahvahääletus toimub 9. novembrist 21.novembrini 2019