ÕPETAJATE PÄEV 07. oktoober marys

Reedel tähistasime Emmaste Põhikoolis selleaastast õpetajate päeva.

Hommik algas toreda aktusega, peale mida asus lõpuklass tunde andma.
Suur aitähh 9.klassile päeva ja aktuse läbi viimise eest! Tänud ka kõigile esinejatele: õpetaja Helje Ugamile klaverisaate ja 1. ja 4.klassi laululastele, õpetaja Svetlana Oravale ja 7.klassile toreda kooliteemalise näidendi eest, õpetaja Eva Raidmale ja tema õpilastele Margareeta Käärile ning Oleander Saarele luuletuste eest.

Kõigil tekib alati küsimus, et mida siis õpetajad õpetajate päeval teevad. kui nad tunde andma ei pea.
Koolimajast me päris ära minna ei saa ja salamisi hoiame õpilastel ikkagi silma peal. Huvitavaid tegevusi see aga ei takistanud. Aktusele järgnesid sügisesed sirutusharjutused Kersti Ojasalu juhendamisel, seejärel siidisalli maalimine, mõned meeskonnatööd ja loovust arendavad mängud ning päeva lõpetasime mõnusa piknikuga.

Lõpetuseks veel aitäh 9.klassi klassijuhataja Tiina Koidule päeva jäädvustamise eest!

Reedel tähistasime Emmaste Põhikoolis selleaastast õpetajate päeva.

Hommik algas toreda aktusega, peale mida asus lõpuklass tunde andma.