KOOLIPERE TEGEMISED 28. november marys

Eelmises nädalal toimus meie koolis palju põnevat.
Teisipäeval oli 1.-5.klassil külas Eesti Politseimuuseum, mis viis läbi toredaid ja harivaid tegevusi. Kõik said proovida õppeprillidega (visuaalselt raskes narko- või alkoholijoobes) joont mööda kõndimist, võtta endalt näpujälgi, osaleda märulis nii mässulise kui kaitsepolitseinikuna. Kõige viimasena koostati üheskoos inglise keele õpetaja Gerda fotorobot, kuid tõdeti, et selle abil vist tagaotsitavat tuvastada ei õnnestuks.
Järgmisena ootas kogu kooli ees ERSO kontsert projekti „ERSO muusikute 100 kontserti Eestile“ raames. Emmastesse tuli külla Trio Peäske koosseisus Mihkel Peäske (flööt), Jakob Peäske (fagott) ja Jana Peäske (klaver) ning viiulisaatja. Suured tänud ERSOle selle võrratu kontserdi eest!
Kolmapäev möödus pildistamise tähe all. Tehtud said kõik klassipildid, portreed ja muud fotod. Ka pärastlõunane kogukonna fototund sai mõnusasti täidetud ning kõik soovijad pildistatud. Aitäh Saare Fotole küla tulemast!

Eelmises nädalal toimus meie koolis palju põnevat.