Kabe-uudised! 26. märts karina

Emmaste kooli õpilased osalesid nädalavahetusel Elvas Eesti meistrivõistlustel mini kadettidele. Meil läks päris hästi!

Alar Vara  - 6 punktiga 15. koht. Ralf Pruul  - 5 punktiga 18. koht ja Hannes Sõmer 5. punktiga 19. koht.

Hugo Lige  - 4 punktiga 21. koht.

Öömaja pakkus hiidlastele Palupera kool ja lahked võõrustajad olid 6. klassi tüdrukud.

Suur tänu!

Lapsi saatis ja valmistas ette võistlusteks õp. Aet, kes jagas ka muljeid ja fotosid jagas.

Hugo Lige  - 4 punktiga 21. koht.

Suur tänu!