Emmaste koolipere tänusõnad lõppeva õppeaasta puhul 10. juuni marys

Koolid pandi märtsis kinni,
puudutas see igat põnni.
Koju jäid ka ema-isa,
kõikjalt kostis palju kisa.

Minu tuba on mu klass,
abiõpetajaks kass.
Õppida on päris palju,
ema hääl läheb üsna valjuks.

Sõpru näha ma ei tohi,
kogu õu on lastest tühi.
Suvi kustutab me vaevad,
sügisel kõik sõpru näevad!

Tauri Lehtsaar 4kl. mai 2020.a.

Tänasega lõppeb 2019/20 õppeaasta ja algab kauaoodatud suvevaheaeg. Viimased kuud on olnud väga erilised ja nõudnud kogu kooliperelt suuri pingutusi. Me oleme tublid ja saime distantsõppe väljakutsega hakkama. Me kõik õppisime.
Suured tänud kõigile peredele, et pidasite vastu ja andsite endast parima! Aitäh, et hoolite!
Tervitame Teid Tauri luuletuse ja Anne-Mai videomälestusega lõppenud õppeaastast.

KARANTIIN

Koolid pandi märtsis kinni,
puudutas see igat põnni.
Koju jäid ka ema-isa,
kõikjalt kostis palju kisa.

Minu tuba on mu klass,
abiõpetajaks kass.
Õppida on päris palju,
ema hääl läheb üsna valjuks.

Sõpru näha ma ei tohi,
kogu õu on lastest tühi.
Suvi kustutab me vaevad,
sügisel kõik sõpru näevad!

Tauri Lehtsaar 4kl. mai 2020.a.