1.-4.klassi õppereis Pärnu Pernova Haridusekeskusesse 11. oktoober marys

Täna käisid meie algklassid KIK-i toetusel Pärnus Pernova Hariduskeskuse õppeprogrammides. Sisutiheda päeva jooksul külastati veel Pärnu ranna matkarada ja mänguväljakut, söödi lõunat Pärnu Mai Koolis ja võeti osa lemmiklooma- või planetaariumi õppeprogrammist. Peale mitmetunnist õppimist käis kogu seltskond veel batuudikeskuses hüppamas, misjärel sai asuda koduteele Hiiumaa poole tagasi.

Rohkem fotosid näeb SIIT.

Pilti tegi õpetaja Tiina Koit. Aitäh!

Rohkem fotosid näeb SIIT.

Pilti tegi õpetaja Tiina Koit. Aitäh!