Õpetajate päev 2023 08. oktoober Kaira

Neljapäeval tähistasime oma koolis õpetajate päeva ja nagu tavaks korraldab selle päeva 9.klass, kes sai sellel päeval proovida ka noorematele õpilastele tundide andmist.

Hommik algas meeleoluka aktusega, kus iga klass sai esitada väikese etteaste, mis oli pühendatud loomulikult meie suurepärastele õpetajatele. Üheks päevaks sai koolijuhiks 9.klassi õpilane Kiur, kes kasutas oma kõne ettevalmistamiseks tehisaru abi ning aktust juhtis Kristo. Oma helimehe oskused panid proovile 6.klassi õpilased Reimo ja Karl Johannes.

Lisaks olid majas külalised, kes tutvustasid 5.-8. klassi õpilastele oma ameteid. Aitäh külla tulemast Jaanika Sadam, Tõnu Otto, Angelika Sadam, Jürgen Post ja Kait Gustav Kikas.

Õpetajad said täiendada oma kokandusoskusi Riksi kohviku koka Lauri Riitsalu käe all, kes õpetas õpetajaid tegema kõrvitsast maitsvaid roogi.

Oli tore päev nii õpetajatele kui ka õpilastele. Aitäh kõigile külalistele ja korraldajatele!

Fotod: Tiina Koit

Fotod: Tiina Koit