Mälestuste kogumine “Minu Emmaste kool" 03. detsember marys

Seoses Emmaste kooli 100.sünnipäevale pühendatud trükise koostamisega kuulutame välja mälestuste kogumise teemal “Minu Emmaste kool"!

Ootame Teie kirjutisi kuni 1. veebruarini 2020 aadressil emmastekool@gmail.com.

„Oh kooliaeg, oh kooliaeg millal sina tuled...“ ei jõudnud me keegi ära oodata ja enne kui arugi saime oli see aeg juba märkamatult mööda läinud ja koolist on möödas mõnda aega.

Aja jooksul aga süveneb järjest enam teadmine, et põhikooli aeg oli parim aeg meie elus.

Kõige paremad õpetajad, kõige ägedamad seiklused ja loomulikult unustamatult hea koolitoit- mälestused ja seiklused sellest ajast.

Kutsume sind üles jagama oma seiklusi ja mälestusi meiega, et me kõik saaksime sellest osa.

Pane see kirja- kas luuletuse, dialoogi, jutustuse, anekdoodi või meie poolest kasvõi videona ja jaga seda meiega.

Kinkides lugemisrõõmu kooli 100.sünnipäevale pühendatud trükisesse, on see rõõmuks veel paljudele!

Videokutset 25.juulil 2020 toimuvale kokkutulekule "Emmaste kool 100" näeb SIIT.

Ootame Teie kirjutisi kuni 1. veebruarini 2020 aadressil emmastekool@gmail.com.