Uudised

Emmaste Põhikooli jõuluaeg 01. jaanuar marys


Sel aastal ei toimunud koolimajas klassikalist jõulupidu ja kingijagamist. Selle asemel laulis kogu koolipere videosse ilusaid jõululaulud, millest sai kokku pandud meie koolipere jõulutervitus. Video on kooliperele kättesaadav Stuudiumis koos direktori jõulutervitusega. 

Ka kingipakid tulid sel aastal teisiti- koolipäkapikud Merje, Marys, Katre ja Anneli koos abilistega tõid igaühele kingikoti koju kätte. Lisaks iga-aastasele kommipakile ja selle sees olevale jõulukaunistusele sai iga koolilaps ka Hiiumaa piparkoogitaigna, verivorstid ja muud head-paremat. Aktiivsemad klassid jõudsid enne teha ära ka oma kingipakkide loosi ning kui päkapikud olid need õigeks ajaks koolimajja toimetanud, siis rändasid ka need lastele 22.detsembril kodusesse.

Fotol koolipäkapiku auto koos paarikümne kingikotiga meie õpilastele. 

Sel aastal ei toimunud koolimajas klassikalist jõulupidu ja kingijagamist. Selle asemel laulis kogu koolipere videosse ilusaid jõululaulud, millest sai kokku pandud meie koolipere jõulutervitus. Video on kooliperele kättesaadav Stuudiumis koos direktori jõulutervitusega. 

Ka kingipakid tulid sel aastal teisiti- koolipäkapikud Merje, Marys, Katre ja Anneli koos abilistega tõid igaühele kingikoti koju kätte. Lisaks iga-aastasele kommipakile ja selle sees olevale jõulukaunistusele sai iga koolilaps ka Hiiumaa piparkoogitaigna, verivorstid ja muud head-paremat. Aktiivsemad klassid jõudsid enne teha ära ka oma kingipakkide loosi ning kui päkapikud olid need õigeks ajaks koolimajja toimetanud, siis rändasid ka need lastele 22.detsembril kodusesse.

Fotol koolipäkapiku auto koos paarikümne kingikotiga meie õpilastele.