Emmaste Põhikool 100 TÕRVIKUJOOKS 06. oktoober aet

Hea Emmaste Põhikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, vilistlane ja hea sõber!

Ootame Sind 9. oktoobri õhtul kell 19.00 kooli 100. sünnipäevanädalat kokkuvõtvale tõrvikutega teatejooksule, kus medaleid ei jagata, kuid saab kuhjaga rõõmu liikumisest ja heast seltskonnast.

Moodusta kuni 10-liikmeline meeskond. Kui 10 kokku ei saa, tule ikka, sest mõned järjestikused etapid on nii lühikesed, et jookse või mitu vahetust järjest. Ühte meeskonda võivad kuuluda nii õpilased, õpetajad, lapsevanemad, vilistlased kui Emmaste Põhikooli head sõbrad, kes on tulnud juubilarile oma osalusega õnne soovima.

Stardipauk kõlab koolimaja ees kohe, kui kõik vahetused on rajale jõudnud. Rada kulgeb mööda "väikest rannaringi" ja vahetuste pikkused algavad 90 meetrist.

Kõik osalejad saavad suu magusaks!

Osalemiseks registreeri oma meeskond kas veebis: forms.gle/kUuwSEdgpFtoNbor6

või aadressil emmastekool@gmail.com. Kui eelnevalt registreerida pole jõudnud, tule ikka!

Rõõmsa kohtumiseni!

Hea Emmaste Põhikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, vilistlane ja hea sõber!

Kõik osalejad saavad suu magusaks!

Osalemiseks registreeri oma meeskond kas veebis: forms.gle/kUuwSEdgpFtoNbor6

Rõõmsa kohtumiseni!