Home

Kergejõustik

Saada link Prindi PDF
Koolispordi hooaja lõpetas kergejõustik, mille meistrivõistlused toimusid 30. mail Kärdla staadionil. Emmaste Põhikool oli korraliku koondisega esindatud ja tulemata ei jäänud ka isiklikud tippmargid ning märkimisväärsed resultaadid.
Toome välja medalisaajad.
Margareeta Käär võitis 4.-5. klassi tüdrukute kaugushüppe, kõrgushüppe ja 60 meetri tõkkejooksu, oli teine 60m ning 600m jooksus, kolmas palliviskes.
6.-7. klassi tüdrukutest võitis Riste Sofie Käär kettaheite, palliviske ja kuulitõuke, oli kolmas 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus. Helena Pruul oli 60m tõkkejooksus, 600m jooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes ja palliviskes teine. Sofia Saarnak oli kuulitõukes ja 600m jooksus kolmas.
4.-5. klassi poistest oli Mihkel Toomsoo 60m tõkkejooksus teine, Verner Ellemäe kolmas. Riho Tärk võitis 1000m jooksu.
Rasmus Sadul oli 6.-7. klassi poiste seas 60m sprindi kolmas. Kristjan Ugam võitis kaugushüppe ning oli 60m tõkkejooksus kolmas. Sten Kerk teenis 1000m jooksus teise koha. Karl Johanson sai hõbemedali palliviskes ning Tobias Remmelg pronksi kõrgushüppes. Taaniel Remmelg oli teine kettaheites.