Jalgpall

Kahel järjestikkusel kolmapäeval toimusid Emmastes koolinoorte jalgpalli meistrivõistlused.

Esmalt 4.-6. klassile.
Poiste tiim - Riho Tärk, Mihkel Toomsoo, Verner Ellermäe, Samuel Sülla, Tobias Remmelg, Sten Kerk, Karl Johanson, Rasmus Sadul - ei kaotanud ühtegi mängu, ent paremus mängudes teiste koolidega andis eelise Kärdlale ja seega Emmastele hõbemedalid. Omavahel mängiti väravateta viiki.
Tüdrukud - Kertu Liisa Põtter, Anna Elisabeth Remmelg, Margareeta Käär, Sofia Saarnak, Helena Pruul, Lisanna Pruul - suutsid aga oma värava sootuks puhta hoida, lüües ise vastastele paar-kolm igas mängus. Lõpptulemusena teeniti maakonna meistritiitel.

Nädal hiljem kohtusid väikesel staadionil 1.-3. klasside õpilased, suurel jalgpallistaadionil aga 7.-9. klassid.
Nooremad olid meil väljas koguni kahe esindusega. 2.-3. klassi õpilastest - Veronica Ellermäe, Mildred Leenurm, Ragnar Vesingi, Rihard Valk, Ahti Vara, Jonatan Saarnak, Oliver Post, Erik Pruul - koostatud tiim sihtis medaleid, ent seekord tuli tunnistada, et oli neid, kes meist osavamad. Tasuks neljas koht. Teine tiim, kuhu kuulusid 1. klassi õpilased Karl Markus Sadul, Karel Aaslepp, Tauri Lehtsaar, Erki Pranno, Joel Remmelg, Tobias Valk jõudis kuuendale kohale. Sealjuures tuleb poisse kiita, kuna nad olid noorim võistkond, samas mängupilt paranes iga kohtumisega. Ja põhitõed olid neil selged- ehk et esmatähtis pole võit, vaid see, et hästi esinetaks ning et endal lõbus oleks.
7.-9. klassi poisid Marcus Jundas, Marek Haas, Johannes Markus Altmäe, Jakob Valk, Kristjan Ugam, Taaniel Remmelg, Erki Vander parandasid eelmise aasta tulemust, veel enamgi ilmselt mängupilti. See tähendab, et jõuti pronksimängule ja kokkuvõttes võeti neljas koht.
Tüdrukud olid oma turniiril noorimad, ent mängisid kõige mõtestatumalt. Aga ka võistkondlikult ja hingestatult. See tähendas, et võistkond Riste Sofie Käär, Kadleen Leenurm, Sofia Saarnak, Helena Pruul, Kertu Liisa Põtter, Margareeta Käär, kus mõnigi alles nädala eest 4.-6. klassi eest mängis, teenis ka vanemate võistlusklassis esikoha.