Home

Sport

Saada link Prindi PDF

Koolinoorte meistrivõistlused orienteerumises.


1.-3. klass
1. koht Jonatan Saarnak 2. Erik Pruul 3. Verner Ellermäe 4. Mehis Paar
3. koht Veronica Ellermäe 4. Mildred Leenurm


4.-5. klass
1. koht Rasmus Sadul 3. Sten Kerk 4. Tobias Remmelg
2. koht Margareeta Käär 3. Helena Pruul 4. Sofia Saarnak


6.-7. klass
2. koht Erki Vander
2. koht Kati-Marleen Alliksoo



Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.


T 4.-5. klass 60 m
1 Helena Pruul
60 m tj
1 Helena Pruul
3 Margareeta Käär
600 m
1 Helena Pruul
2 Margareeta Käär
3 Anna Elisabeth Remmelg
kaugushüpe
1 Helena Pruul
3 Margareeta Käär
pallivise
1 Helena Pruul
kuulitõuge
2 Sofia Saarnak
3 Anna Elisabeth Remmelg
kõrgushüpe
1 Helena Pruul


T 6.-7. klass 60 m tj
3 Riste Sofie Käär
600 m
3 Riste Sofie Käär
kaugushüpe
3 Riste Sofie Käär
pallivise
1 Riste Sofie Käär
kuulitõuge
1 Riste Sofie Käär


P 4.-5. klass 60 m
1 Tobias Remmelg
60 m tj
2 Tobias Remmelg
1000 m
1 Tobias Remmelg
3 Sten Kerk
kaugushüpe
1 Tobias Remmelg
2 Sten Kerk
pallivise
1 Samuel Sülla
kuulitõuge
1 Tobias Remmelg
kõrgushüpe
1 Tobias Remmelg


P 6.-7. klass 60 m tj
2 Kristjan Ugam
1000 m
3 Taaniel Remmelg
kaugushüpe
3 Kristjan Ugam
kõrgushüpe
2 Kristjan Ugam
3 Taaniel Remmelg


P 8.-9. klass kuulitõuge
2 Rait Toomsoo
kettaheide
2 Jaan-Martin Ugam
kõrgushüpe
1 Rait Toomsoo
2 Jaan-Martin Ugam



Algklasside olümpiapäev.

1. klass
T 40 m jooks
1 Mari-Liis Siimuste
2 Mia Vaiknurm
300 m jooks
3 Veronica Ellermäe
kaugushüpe
1 Mari-Liis Siimuste
3 Mia Vaiknurm
pallivise
1 Veronica Ellermäe
2 Mari-Liis Siimuste

2. klass
T pallivise
1 Mildred Leenurm

1. klass
P kaugushüpe
1 Oliver Post
3 Juss Jaakson
pallivise
3 Oliver Post

2. klass
P 40 m jooks
2 Jonatan Saarnak
400 m jooks
2 Erik Pruul
kaugushüpe
1 Jonatan Saarnak
pallivise
1 Jonatan Saarnak

3. klass
P 40 m jooks
2 Verner Ellermäe
3 John Ragnar Kadakas
400 m jooks
1 Riho Tärk
2 John Ragnar Kadakas
3 Verner Ellermäe
kaugushüpe
1 Verner Ellermäe
2 Riho Tärk
3 John Ragnar Kadakas

Pendelteatejooks
3 Oliver Post, Mia Vaiknurm, Jonatan Saarnak, Aliis Alliksoo, Riho Tärk, Veronica Ellermäe

1. klass T 40 m jooks
1 Mari-Liis Siimuste
2 Mia Vaiknurm
300 m jooks
3 Veronica Ellermäe
kaugushüpe
1 Mari-Liis Siimuste
3 Mia Vaiknurm
pallivise
1 Veronica Ellermäe
2 Mari-Liis Siimuste

2. klass T pallivise
1 Mildred Leenurm

1. klass P kaugushüpe
1 Oliver Post
3 Juss Jaakson
pallivise
3 Oliver Post

2. klass P 40 m jooks
2 Jonatan Saarnak
400 m jooks
2 Erik Pruul
kaugushüpe
1 Jonatan Saarnak
pallivise
1 Jonatan Saarnak

3. klass P 40 m jooks
2 Verner Ellermäe
3 John Ragnar Kadakas
400 m jooks
1 Riho Tärk
2 John Ragnar Kadakas
3 Verner Ellermäe
kaugushüpe
1 Verner Ellermäe
2 Riho Tärk
3 John Ragnar Kadakas
Pendelteatejooks
3 Oliver Post, Mia Vaiknurm, Jonatan Saarnak, Aliis Alliksoo, Riho Tärk, Veronica Ellermäe
Viimati uuendatud Pühapäev, 29 Mai 2016 16:58  

Kalender

Eelmine kuu Detsember 2017 Järgmine kuu
E T K N R L P
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31