11. septembril viidi Emmastes läbi koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis.

4.-6. klassi tüdrukute turniiril oli edukaim Emmaste esindus, kes ainsana ei lasknud vastastel ühtegi palli oma väravavõrku lüüa. Kuldmedali teenisid Lisanna Pruul, Helena Pruul, Riste Sofie Käär, Margareeta Käär, Sofia Saarnak, Kertu Liisa Põtter (turniiri suurim väravakütt 7 tabamusega) ja Anna Elisabeth Remmelg.

1.-3. klassi turniiril osales kaks Emmaste võistkonda. Neist Emmaste II jõudis ülekaalukate võitudega finaali, kus 1:1 viigiga lõppenud mängu järel tunnistati 2:3 Kärdla paremust penaltiseerias. Igati kiiduväärt teise koha teenisid Oliver Post, Kian Walsh, Mihkel Toomsoo, Riho Tärk, Mehis Paar, Verner Ellermäe, Jonatan Saarnak ja Rihard Valk.
Emmaste I mängis samuti tublisti ja kogus hulga vajalikke kogemusi ning meeskonnatöö oskuseid. Lõpptulemuseks 6. koht.

15. septembril osales Emmaste esindus maakonna meistrivõistlustel kergejõustiku mitmevõistluses ja teatejooksudes. Kümne osalejaga saavutati koguni kaheksa individuaalset esikolmikukohta! Lisaks kaks neljandat kohta. Medal ei ole sugugi kõige tähtsam, aga kindlasti oluline motivaator, et valitud spordialaga edasi tegeleda.

I koht Tobias Remmelg, kes oli parim kõigil mitmevõistluse üksikaladel.
I koht Sten Kerk.
I koht Riste Sofie Käär.
I koht Helena Pruulkes oli parim kõigil mitmevõistluse üksikaladel.
II koht Margareeta Käär.
II koht Taaniel Remmelg.
II koht Sofia Saarnak.
III koht Jaan-Martin Ugam.

4. koht Anna Elisabeth Remmelg.
4. koht Kristjan Ugam, kaotades pronksmedali sealjuures vaid ühe punktiga (951 vs 950). Võrdluseks, kaugushüppes on 1 sentimeeter väärt 2 punkti.

Pendelteatejooksus, kus distantsiks 8x60m, jooksis Emmaste võistkond 6.-7. klassi arvestuses. Samas viis liiget on 5. klassi õpilased. Sellele vaatamata teenisid Riste Sofie Käär, Helena Pruul, Kristjan Ugam, Sten Kerk, Tobias Remmelg, Sofia Saarnak, Taaniel Remmelg, Anna Elisabeth Remmelg kolmanda koha.
4x100 meetri jooksus tuli Emmaste kvartett Helena Pruul, Anna Elisabeth Remmelg, Sofia Saarnak, Margareeta Käär 4.-5. klassi konkurentsis teiseks.

24. septembril viidi Emmastes taas läbi koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis. Sedapuhku 4.-6. klassi poistele ning 7.-9. klassi tüdrukutele ja poistele.

Meie 4.-6. klassi poisid- Sten Kerk, Tobias Remmelg, Taaniel Remmelg, Kristjan Ugam, Rasmus Sadul, Erki Vander, Jakob Valk, Karl Johanson- teenisid seitsme võistkonna turniiril II koha.
Alustati viigiga Käina vastu, seejärel sammuti võidult-võidule, kuniks Kärdlale kõige napimalt 0:1 kaotati.

7.-9. klassi poisid tulid viiendale kohale.

Tüdrukute 7.-9. klassi võistkond koosnes peamiselt kuu alguses 4.-6. klassi arvestuses maakonna meistriks tulnud tüdrukutest. Ehk mängiti endast märksa vanematega. Mängupilt oli ilus, ent tulemustes see nii hästi ei kajastunud, üheväravalised kaotused andsid kokkuvõttes neljanda koha.
Viimati uuendatud Pühapäev, 27 September 2015 09:52