Olümpiaadid ja ainevõistlused (võistkondlik arvestus) 2014/2015 õppeaastal

Viimane muudatus: 07.05.2015 (uuemad eespool)

Võistlus Vanusegrupp Liikmed (klass) Õpetaja(d) Piirkond Punkte Koht Osalejaid
Metsaviktoriin 3. klass Aveliin Post, Anne-Mai Ugam, Samuel Sülla, Mattias Mets Ivi Teller vabariiklik   10. 165
Võistumiks 9. klass Anna Maria Altmäe, Alex Vara, Konrad Valk, Melissa Alliksoo, Mari-Liis Kerk Kristin Karik, Madis Klee, Grete Liis Laid, Sofia Valk Margus Sõmer vabariiklik   I 5
Inglise keel 6. - 8. klass Kati-Marleen Alliksoo (6), Salme Vesingi (7) Hergo Tasuja maakondlik 17p II-III 8
Nuputa 5.-6. klass Kati-Marleen Alliksoo (6), Mai Ellemäe (6), Kristjan Ugam (5), Annabel Nigu (4) Tiiu Sööl, Ivi Teller, Margus Sõmer vabariiklik 18p/42,5p 33. 37
Krimiteemaline
kirjandusmäng
3.-4. klass Aveliin Post (3), Lisanna Pruul (4), Kertu Liisa Põtter (4) Ivi Teller, Tiiu Sööl vabariiklik 45p/54p II 16
Võistumiks 7. klass Kaspar Jaakson, Erely-Liisbet Johanson, Salme Vesingi, Kadleen Leenurm, Rait Toomsoo, Marcus Jundas, Johannes Markus Altmäe, Marek Haas Margus Sõmer vabariiklik   III 8
Võistumiks 1. klass Aliis Alliksoo, Jonatan Saarnak, Erik Pruul, Ahti Vara, Oskar Kastein, Vara Andro, Kaur Pranno, Egela Leomar, Thereese Saar, Mildred Leenurm, Rihard Valk, Marten Tukk Reelika Kastein vabariiklik   4. 16
Võistumiks 2. klass Mehis Paar, Hendri Alliksoo, Verner Ellermäe, Riho Tärk, Axel Vara, Rasmus Jaakson, Maris Vetsi vabariiklik   10. 28
Võistumiks (eesti keel) 3. klass Aveliin Post, Anne-Mai Ugam, Samuel Sülla, Mattias Mets, Kian Walsh Ivi Teller vabariiklik   11. 28
"Nuputa" 5. - 6. klass Jakob Valk (5), Kristjan Ugam (5), Mai Ellermäe (6), Kati-Marleen Alliksoo (6) Ivi Teller, Margus Sõmer maakondlik 26p/45p II 9
"Nuputa" 7. klass Salme Vesingi, Kaspar Jaakson, Johannes Markus Altmäe Margus Sõmer maakondlik 21,5p/37p 4. 8
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Konrad Valk (9), Jaan-Martin Ugam (8), Mark Dmitrovski (8) Hergo Tasuja maakondlik 14p II 18
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Madis Klee (9), Alex Vara (9), Kristjan Ugam (5) Hergo Tasuja maakondlik 13p III 18
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Rasmus Nigu (5), Kristo Luup (5), Erki Vander (5) Hergo Tasuja maakondlik 8p 7.-12. 18
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Taaniel Remmelg (5), Kaspar Jaakson (7), Andre Vara (6) Hergo Tasuja maakondlik 8p 7.-12. 18
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Rainer Piil (6), Rando Luup (5), Rait Toomsoo (7) Hergo Tasuja maakondlik 8p 7.-12. 18
Spordimälumäng "Bumerang" 1. - 12. klass Jakob Valk (5), Marcus Jundas (7), Marek Haas (7) Hergo Tasuja maakondlik 4p 16.-18. 18
Teaduslahing 7. - 9. klass Salme Vesingi (7), Debora Saarnak (8), Anna Maria Altmäe (9) Hergo Tasuja maakondlik 66p/96p III 8
Võistumiks 1. klass Ahti Vara, Oskar Kastein, Jonatan Saarnak, Andro Vara, Aliis Alliksoo, Rihard Valk, Thereese Saar, Marten Tukk, Kaur Pranno, Erik Pruul, Mildred Leenurm, Egela Leomar Reelika Kastein vabariiklik   II 24
Võistumiks 2. klass Mihkel Toomsoo, Axel Vara, Mehis Paar, Verner Ellermäe, John-Ragnar Kadakas, Hendri Alliksoo, Riho Tärk, Rasmus Jaakson Maris Vetsi vabariiklik   6. 30
Võistumiks 5. klass Kristjan Ugam, Jakob Valk, Taaniel Remmelg, Kristo Luup, Rando Luup, Erki Vander, Riste Sofie Käär Ivi Teller vabariiklik   6. 26
Võistumiks 6. klass Kati-Marleen Alliksoo, Kristel Kesküla, Andre Vara, Mai Ellermäe, Jaana Rätsep, Rainer Piil Margus Sõmer vabariiklik   5. 15
mälumäng põhikool Konrad Valk (9), Salme Vesingi (7), Johannes Markus Altmäe (7), Kaspar Jaakson (7) Hergo Tasuja maakondlik 43 III 7
mälumäng põhikool Anna Maria Altmäe (9), Sofia Valk (9), Debora Saarnak (8), Jaan-Martin Ugam (8) Hergo Tasuja maakondlik 42p 4. 7
Sudoku 5. - 9. klass Taaniel Remmelg (5), Mai Ellermäe (6), Salme Vesingi (7), Liisi Kajo (8), Melissa Alliksoo (9) Ivi Teller, Margus Sõmer maakondlik 40p 5. 14
Sudoku 5. - 9. klass Kristjan Ugam (5), Kati-Marleen Alliksoo (6), Kaspar Jaakson (7), Debora Saarnak (8), Madis Klee (9) Ivi Teller, Margus Sõmer maakondlik 34p 7. 14