Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2017/2018 õppeaastal

Viimane muudatus: 14.04.2018 (uuemad eespool)

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Kertu Liisa Põtter 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 40 573p II 20
Veronica Ellermäe 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl vabariiklik 38 536p III 18
Ott-Kristjan Kadakas kuni 1. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi vabariiklik 34 455p 7. 18
Aveliin Post 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller vabariiklik 38 996p 7. 20
Aveliin Post 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Lääne-Eesti 39 375p I 10
Ott-Kristjan Kadakas 1. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi Lääne-Eesti 34 616p I 5
Kertu Liisa Põtter 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 39 127p II 10
Veronica Ellermäe 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl Lääne-Eesti 37 202p II 10
Helena Pruul 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 37 636p III 10
Verner Ellermäe 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 36 868p III 11
Lisanna Pruul 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 37 096p 4. 10
Artur-Mihk Peterson 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 36 304p 4. 11
Tobias Remmelg 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 36 436p 6. 10
Axel Vara 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 34 651p 8. 11
Ralf Markus Klementa 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 34 302p 8. 10
Sofia Saarnak 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 34 004p 9. 10
Joel Remmelg 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Lääne-Eesti 32 235p 9. 10
Riho Tärk 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Lääne-Eesti 33 751p 10. 11
Lisanna Pruul 7.-8. emakeel Madli Valk vabariiklik 37p 17. 18
Margareeta Käär 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 31p/45p II 15
Erik Pruul 4 matemaatika Reelika Kastein maakondlik 13p/35p III 10
Aveliin Post 6. matemaatika Ivi Teller maakondlik 22p/45p 5. 15
Anne-Mai Ugam 6. matemaatika Ivi Teller maakondlik 19p/45p 6. 15
Verner Ellermäe 5. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 13p/45p 8. 15
Artur-Mihk Peterson 5. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 7p/45p 11. 15
Samuel Sülla 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 9468 p I 19
Kristjan Ugam 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 11 434 p II 20
Kertu Liisa Põtter 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 8440 p II 10
Helena Pruul 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 7465p III 10
Jakob Valk 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 6520 p 4. 20
Kati-Marleen Alliksoo 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 5506 p 4. 10
Tobias Remmelg 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 6418 p 5. 20
Lisanna Pruul 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 5420 p 5. 10
Mai Ellermäe 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 4455 p 6. 10
Rasmus Sadul 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 4370 p 6. 20
Lisanna Pruul 7 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 45p/60p II 11
Riste Sofie Käär 8 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 49p/60p III 13
Kertu Liisa Põtter 7 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 34p/60p III 11
Aveliin Post 6 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 33,5p/60p 6. 12
Oleander Saar 7 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 26,5p/60p 7. 11
Rando Luup 8 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 30p/60p 6. 13
Tobias Remmelg 7. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 19p/41p III 8
Kertu Liisa Põtter 7. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 13p/41p 5. 8
Jakob Valk 8. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 20p/41p 5. 11
Kristjan Ugam 8. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 15p/41p 8. 11
Riste Sofie Käär 8. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 11p/41p 10. 11
Taaniel Remmelg 8. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 10p/41p 11. 11
Lisanna Pruul 7 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 100,5p/145p 4. 10
Taaniel Remmelg 8 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 76p/145p 8. 8
Kristjan Ugam 8. keemia Tiina Marmor maakondlik 37,5p/60p III 6
Lisanna Pruul 7.-8. emakeel Madli Valk maakondlik 70p/90p I 23
Riste Sofie Käär 7.-8. emakeel Madli Valk maakondlik 66,5p/90p 4. 23
Kertu Liisa Põtter 7.-8. emakeel Madli Valk maakondlik 59p/90p 10. 23
Lisanna Pruul ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 55p/60p 43. 2422
Jakob Valk ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 55p/60p 43. 2422
Rasmus Nigu ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 49p/60p 193. 2422
Kati-Marleen Alliksoo 9. - 10. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 38p/60p 150. 1015