Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2016/2017 õppeaastal

Viimane muudatus: 16.05.2017 (uuemad eespool)

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Aveliin Post 5. inimeseõpetus Ivi Teller vabariiklik 105,5p/110p I 18
Lisanna Pruul 6. inimeseõpetus Katre Pruul vabariiklik 78p/98p 15. 20
Aveliin Post 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller vabariiklik 37 765p III 14
Keru Liisa Põtter 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 35 904p 4. 18
Veronica Ellermäe 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl vabariiklik 34 821p 9. 19
Renate Kastein 1. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller vabariiklik 33 802p 12. 14
Verner Ellermäe 3.-4. "Känguru" Maris Vetsi vabariiklik 97p/120p 262. 5737
Anne-Mai Ugam 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 104p/150p 496. 4654
Jakob Valk 7.-8. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 97p/150p 393. 3274
Veronica Ellermäe 1.-2. "Känguru" Tiiu Sööl vabariiklik 68p/120p 969. 5740
Aveliin Post 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 37 329p I 12
Renate Kastein 1. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 509p I 9
Kertu Liisa Põtter 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 36 753p II 10
Veronica Ellermäe 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 35 550p III 11
Mihkel Toomsoo 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 35 218p III 12
Kaspar Jaakson 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 37 987p 4. 11
Kristjan Ugam 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 759p 4. 10
Joel Remmelg 1. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 33 434p 4. 9
Verner Ellermäe 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 784p 5. 12
Helena Pruul 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 427p 5. 10
Anne-Mai Ugam 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 521p 6. 12
Jakob Valk 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 33 689p 6. 10
Salme Vesingi 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 37 125p 7. 11
Margareeta Käär 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 34 318p 7. 12
Lisanna Pruul 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 33 525p 7. 10
Samuel Sülla 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 33 408p 8. 12
Hanna Pruul 1. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 31 815p 8. 9
Tobias Remmelg 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Pärnumaa 33 286p 9. 10
Kaspar Jaakson 9. Astronoomiaviktoriin "Pulsar" Margus Sõmer vabariiklik 206,7p 56. 342
Kristjan Ugam 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 9906p II 15
Samuel Sülla 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 8349p III 20
Kertu Liisa Põtter 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 8259p 4. 20
Salme Vesingi 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 5810p 4. 19
Aveliin Post 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 7108p 6. 20
Jakob Valk 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 5440p 6. 15
Tobias Remmelg 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 7026p 7. 20
Kati-Marleen Alliksoo 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 3490p 13. 19
Kristo Luup 7.-12. (noormehed) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 3430p 14. 15
Riste Sofie Käär 7.-12. (neiud) pranglimine Margus Sõmer Hiiu-, Saare- ja Läänemaa 3142p 16. 19
Aveliin Post 5. matemaatika Ivi Teller maakondlik 36p/41p II 19
Margareeta Käär 5. matemaatika Ivi Teller maakondlik 32p/41p III 19
Kertu Liisa Põtter 6. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 22p/41p 4. 10
Mihkel Toomsoo 4. matemaatika Maris Vetsi maakondlik 16p/35p 5. 21
Anne-Mai Ugam 5. matemaatika Ivi Teller maakondlik 24p/41p 9. 19
Tobias Remmelg 6. matemaatika Margus Sõmer maakondlik 7p/41p 9. 10
Verner Ellermäe 4. matemaatika Maris Vetsi maakondlik 11p/35p 13. 21
Lisanna Pruul 6. Inimeseõpetus Katre Pruul maakondlik 92p/100p I
(7.)
7
(306)
Oleander Saar 6. Inimeseõpetus Katre Pruul maakondlik 78p/100p 4. 7
Aveliin Post 5. Inimeseõpetus Ivi Teller maakondlik 114p/160p I
(61.)
8
(301)
Anne-Mai Ugam 5. Inimeseõpetus Ivi Teller maakondlik 97p/160p 5. 8
Salme Vesingi 9. Eesti keel Maiu Hiis maakondlik   5. 13
Kadleen Leenurm 9. Eesti keel Maiu Hiis maakondlik   10. 13
Salme Vesingi 9. Kirjutamisvõistlus
("Leidsin mere äärest kirja")
Maiu Hiis maakondlik 58p/72p I  
Kristjan Ugam 7 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 15p/41p 6. 10
Kati-Marleen Alliksoo ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 104p/120p 40. 2438
Jakob Valk ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 96p/120p 124. 2438
Mai Ellermäe ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 26p/30p 229. 2595
Salme Vesingi 9. - 10. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik (eelvoor) 42p/60p 92. 1165