Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2015/2016 õppeaastal

Viimane muudatus: 30.04.2016 (uuemad eespool)

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Kertu Liisa Põtter 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 38 492p I 13
Veronica Ellermäe 1. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl vabariiklik 35 789p II 18
Jaan-Martin Ugam 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 37 304p 4. 19
Helena Pruul 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 36 786p 4. 13
Mihkel Toomsoo 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi vabariiklik 36 536p 5. 15
Tobias Remmelg 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 36 386p 9. 13
Lisanna Pruul 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer vabariiklik 35 185p 12. 13
Kristjan Ugam 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 120p/150p 101. 4337
Kaspar Jaakson 7.-8. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 97p/150p 284. 3313
Jakob Valk 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 107p/150p 294. 4337
Aveliin Post 3.-4. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 100p/120p 303. 5510
Jaan-Martin Ugam 9.-10. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 67p/150p 728. 2327
Erki Vander 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 88p/150p 879. 4337
Verner Ellermäe 3.-4. "Känguru" Maris Vetsi vabariiklik 87p/120p 929. 5510
Margareeta Käär 1.-12. 24. Sten Roosi muinasjutuvõistlus Ivi Teller vabariiklik   ergutusauhind 451
Kertu Liisa Põtter 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 38 147p I 11
Mihkel Toomsoo 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 35 555p II 12
Veronica Ellermäe 1. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 35 277p II 12
Jaan-Martin Ugam 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 37 474p III 12
Helena Pruul 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 35 855p III 11
Tobias Remmelg 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 35 477p 4. 11
Verner Ellermäe 2.-3. Nuti-Mati matemaatika Maris Vetsi Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 33 897p 5. 12
Lisanna Pruul 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 34 519p 6. 11
Salme Vesingi 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 34 697p 7. 12
Oliver Post 1. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 32 793p 7. 12
Kaspar Jaakson 8.-9. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 34 228p 8. 12
Jakob Valk 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Ivi Teller Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 33 240p 9. 12
Sofia Saarnak 4.-5. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 32 719p 9. 11
Mai Ellermäe 6.-7. Nuti-Mati matemaatika Margus Sõmer Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 31 713p 12. 12
Nora Eliise Klementa 1. Nuti-Mati matemaatika Tiiu Sööl Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa, Viljandimaa 30 459p 12. 12
Jaan-Martin Ugam 9. füüsikaolümpiaad Margus Sõmer vabariiklik 33p/68p 17. 24
Kristjan Ugam 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 12525p I 39
Samuel Sülla 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 9542p II 39
Jaan-Martin Ugam 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6983p III 27
Kertu-Liisa Põtter 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 8419p 4. 39
Kaspar Jaakson 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6038p 4. 27
Mihkel Toomsoo 1.-3. pranglimine Maris Vetsi Hiiumaa - Saaremaa 5477p 4. 41
Tobias Remmelg 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 7944p 5. 39
Salme Vesingi 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6196p 5. 26
Verner Ellermäe 1.-3. pranglimine Maris Vetsi Hiiumaa - Saaremaa 4398p 5. 41
Aveliin Post 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 7207p 6. 39
Liisi Kajo 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 5941p 7. 26
Axel Vara 1.-3. pranglimine Maris Vetsi Hiiumaa - Saaremaa 4245p 7. 41
Helena Pruul 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6381p 9. 39
Jakob Valk 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 5975p 11. 39
Kati-Marleen Alliksoo 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 4321p 12. 26
Veronica Ellermäe 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 3435p 12. 41
Marek Haas 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 4129p 13. 27
Mai Ellermäe 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 4163p 15. 26
Margareeta Käär 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 5112p 16. 39
Lisanna Pruul 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 5095p 17. 39
Rait Toomsoo 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 3809p 17. 27
Kadleen Leenurm 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 3381p 17. 26
Mark Dmitrovski 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 3482p 19. 27
Andre Vara 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 3473p 20. 27
Kristo Luup 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 4888p 22. 39
Marcus Jundas 7.-12. (M) pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 3060p 25. 27
Mattias Mets 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 4742p 26. 39
Johannes Teekel 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 4450p 32. 39
Kaspar Jaakson 8. Astronoomiaviktoriin "Pulsar" Margus Sõmer vabariiklik 200p 35. 282
Salme Vesingi 8. Astronoomiaviktoriin "Pulsar" Margus Sõmer vabariiklik 195p 40. 282
Jaan-Martin Ugam 9. Astronoomiaviktoriin "Pulsar" Margus Sõmer vabariiklik 195p 60. 256
Jaan-Martin Ugam 9 ajalugu Merje Kikas maakondlik 59p/100p III 8
Liisi Kajo 9 ajalugu Merje Kikas maakondlik 22p/100p 6. 8
Johannes Markus Altmäe 8 ajalugu Merje Kikas maakondlik 26p/60p II 10
Salme Vesingi 8 ajalugu Merje Kikas maakondlik 13p/60p 6.-7. 10
Mai Ellermäe 7 ajalugu Merje Kikas maakondlik 19p/60p 7. 10
Kati-Marleen Alliksoo 7 ajalugu Merje Kikas maakondlik 12p/60p 10. 10
Riste Sofie Käär 6 ajalugu Merje Kikas maakondlik 47p/60p II 15
Rando Luup 6 ajalugu Merje Kikas maakondlik 28p/60p 11.-12. 15
Kristjan Ugam 6 ajalugu Merje Kikas maakondlik 15p/60p 15. 15
Liisi Kajo 9 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 71p/152p 10.-11. 11
Kadleen Leenurm 8 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 64p/152p 16. 16
Jaan-Martin Ugam 9 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 30p/48p II 9
Kaspar Jaakson 8 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 9p/41p 8. 10
Kati-Marleen Alliksoo 7 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 26p/41p 4. 6
Jakob Valk 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 16p/41p 5. 13
Kertu Liisa Põtter 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 22p/41p 5. 9
Lisanna Pruul 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 12p/41p 8. 9
Ralf Markus Klementa 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 9p/41p 9. 9
Aveliin Post 4 matemaatika Ivi Teller maakondlik 25p/35p II 13
Mark Dmitrovski 9 emakeel Maiu Hiis maakondlik 73p/109p II 15
Jaan-Martin Ugam 9 emakeel Maiu Hiis maakondlik 65,5p/109 8. 15
Salme Vesingi 8 emakeel Maiu Hiis maakondlik 71p/108p II 11
Jaan-Martin Ugam 9 keemia Tiina Marmor maakondlik 20,8p/60p I-II 12
Liisi Kajo 9 keemia Tiina Marmor maakondlik 4,5p/60p 12. 12
Salme Vesingi 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 13,3p/60p 9. 11
Johannes Markus Altmäe 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 9p/60p 11. 11
Mark Dmitrovski 9 loovkirjutamise võistlus
"Juhtmetesse takerdunud maailm"
Maiu Hiis maakondlik   6. 16
Salme Vesingi 8 loovkirjutamise võistlus
"Ma soovin, et ..."
Maiu Hiis maakondlik   II 10
Mai Ellermäe 7 loovkirjutamise võistlus
"Ristteel"
Maiu Hiis maakondlik   5. 12
Kati-Marleen Alliksoo 7 loovkirjutamise võistlus
"Kiri emale"
Maiu Hiis maakondlik   7. 12
Mai Ellermäe ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 26p/30p 47. 2595
Kati-Marleen Alliksoo ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 25p/30p 112. 2595
Salme Vesingi ... - 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 25p/30p 112. 2595
Jaan-Martin Ugam ... - 10. füüsika lahtine Margus Sõmer vabariiklik 25,5p/62p 63. 190