Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2014/2015 õppeaastal

Viimane muudatus: 27.05.2015 (uuemad eespool)

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Salme Vesingi 7. inimeseõpetus Diana Leenurm vabariiklik 76p/83p 12. 20
Jaan-Martin Ugam 8. inimeseõpetus Diana Leenurm vabariiklik 100,5p/128,5p 16. 22
Anne-Mai Ugam 0.-13. Keeleviktoriin "Tunne teisi keeli" Ivi Teller rahvusvaheline 21p/29p 9. tulemus 626
Aveliin Post 0.-13. Keeleviktoriin "Tunne teisi keeli" Ivi Teller rahvusvaheline 20p/29p 10. tulemus 626
Verner Ellermäe 1.-2. "Känguru" Maris Vetsi vabariiklik 98p/120p 41. 4996
Jaan-Martin Ugam 7.-8. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 106p/150p 109. 3212
Anna Maria Altmäe 9.-10. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 89p/150p 123. 2198
Annabel Nigu 3.-4. "Känguru" Tiiu Sööl vabariiklik 86p/120p 200. 5337
Jakob Valk 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 94p/150p 434. 4061
Konrad Valk 9.-10. "Känguru" Margus Sõmer vabariiklik 69p/150p 467. 2198
Kristjan Ugam 5.-6. "Känguru" Ivi Teller vabariiklik 89p/150p 579. 4061
Anna Maria Altmäe 9 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   III 28
Alex Vara 9 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   III 28
Salme Vesingi 7 inimeseõpetus Diana Leenurm maakondlik 85p I 8
Jaan-Martin Ugam 8 inimeseõpetus Diana Leenurm maakondlik 82p I 4
Jakob Valk 5 inimeseõpetus Hergo Tasuja maakondlik 102p III 6
Kati-Marleen Alliksoo 6 inimeseõpetus Ruti Nõmm maakondlik 72p III 6
Mai Ellermäe 6 inimeseõpetus Ruti Nõmm maakondlik 72p III 6
Liisi Kajo 8 inimeseõpetus Diana Leenurm maakondlik 83p III 8
Jaan-Martin Ugam 8.-10.
8.
Füüsikaviktoriin "Spekter" Margus Sõmer vabariiklik 27p/42p 65.
14.
1120
456
Anna Maria Altmäe 8.-10. Füüsikaviktoriin "Spekter" Margus Sõmer vabariiklik 23p/42p 157. 1120
Melissa Alliksoo 8.-10. Füüsikaviktoriin "Spekter" Margus Sõmer vabariiklik 20p/42p 308. 1120
Konrad Valk 8.-10. Füüsikaviktoriin "Spekter" Margus Sõmer vabariiklik 20p/42p 308. 1120
Samuel Sülla 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 11352p I 17
Aveliin Post 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 6283p 5. 17
Mattias Mets 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 4338p 11. 17
Kristjan Ugam 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 13129p II 15
Annabel Nigu 4.-6. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 8344p 6. 15
Kertu Liisa Põtter 4.-6. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 6547p 8. 15
Jaan Martin Ugam 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 7373p 6. 14
Konrad Valk 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 5588p 9. 14
Salme Vesingi 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 5168p 11. 14
Madis Klee 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 4373p 14. 14
Samuel Sülla 1.-3. pranglimine Ivi Teller vabariiklik 12325p 12. 246 (7575)
Aveliin Post 1.-3. pranglimine Ivi Teller vabariiklik 7236p 108. 246 (7575)
Kristjan Ugam 4.-6. pranglimine Ivi Teller vabariiklik 13799p 15. 247 (7264)
Annabel Nigu 4.-6. pranglimine Tiiu Sööl vabariiklik 8350p 97. 247 (7264)
Debora Saarnak 7.-12. (N) pranglimine Margus Sõmer vabariiklik 9126p 52. 109 (2886)
Jaan-Martin Ugam 8 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   I 19
Aveliin Post 3 Võistumiks (eesti keel) Ivi Teller vabariiklik   4. 326
Debora Saarnak 8 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   4. 19
Mark Dmitrovski 8 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   7. 19
Liisi Kajo 8 Võistumiks (matemaatika) Margus Sõmer vabariiklik   9. 19
Anna Maria Altmäe 9. ühiskonnaõpetus Merje Kikas Hiiumaa - Läänemaa 138p 4. >500
Madis Klee 9. ühiskonnaõpetus Merje Kikas Hiiumaa - Läänemaa 128p 9.-11. >500
Alex Vara 9. ühiskonnaõpetus Merje Kikas Hiiumaa - Läänemaa 122p 14. >500
Debora Saarnak 8 emakeel Maiu Hiis maakondlik 43p/67p I 18
Jaan-Martin Ugam 8 emakeel Maiu Hiis maakondlik 35,5p/67p 11.-12. 18
Mark Dmitrovski 8 emakeel Maiu Hiis maakondlik 32,5p/67p 13.-14. 18
Annabel Nigu 4 matemaatika Tiiu Sööl maakondlik 31p/35p I 14
Helena Pruul 4 matemaatika Tiiu Sööl maakondlik 17p/35p 4.-5. 14
Kertu Liisa Põtter 4 matemaatika Tiiu Sööl maakondlik 13p/35p 7. 14
Tobias Remmelg 4 matemaatika Tiiu Sööl maakondlik 10p/35p 10.-11. 14
Kristjan Ugam 5 matemaatika Ivi Teller maakondlik 23p/31p III 14
Jakob Valk 5 matemaatika Ivi Teller maakondlik 22p/31p 4. 14
Kati-Marleen Alliksoo 6 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 12p/41p 7. 9
Mai Ellermäe 6 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 9p/41p 8. 9
Kaspar Jaakson 7 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 17p/41p 5. 11
Anna Maria Altmäe 9 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 19p/48p II-III 7
Anna Maria Altmäe 9 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 115p/154p II 7
Salme Vesingi 7 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 106p/154p 4. 10
Melissa Alliksoo 9 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 90p/154p 7. 7
Liisi Kajo 8 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 74p/154p 12. 13
Debora Saarnak 8 bioloogia Diana Leenurm maakondlik 73p/154p 13. 13
Jaan-Martin Ugam 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 41p/60p I 13
Anna Maria Altmäe 9 keemia Tiina Marmor maakondlik 31p/60p 4. 9
Debora Saarnak 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 29p/60p 9. 13
Liisi Kajo 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 25p/60p 12. 13
Kristjan Ugam 5 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   I 253
Jakob Valk 5 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   4. 253
Johannes Markus Altmäe 7 geograafia Anne Luukas maakondlik 30,75p II 10
Salme Vesingi 7 geograafia Anne Luukas maakondlik 28,5p 5. 10
Jaan-Martin Ugam 8 geograafia Anne Luukas maakondlik 31,5 9. 11
Ralf Klementa   Energia Avastuskeskuse jõulukaardi kujundamise konkurss Eila Tõnisson vabariiklik   peapreemia  
Debora Saarnak kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 23p/30p 140. 1648
Anna Maria Altmäe 9. - 10. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 21p/30p 175. 889
Melissa Alliksoo 9. - 10. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 21p/30p 175. 889
Aveliin Post 3 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   I 280
Ahti Vara 1 Võistumiks (matemaatika) Reelika Kastein vabariiklik   III 135
Oskar Kastein 1 Võistumiks (matemaatika) Reelika Kastein vabariiklik   7. 135
Mihkel Toomsoo 2 Võistumiks (matemaatika) Maris Vetsi vabariiklik   10. 347