Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2013/2014 õppeaastal

Viimane muudatus: 8.05.2014

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Anna Maria Altmäe 7 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs vabariiklik 83p I 18
Julie Rand 5 inimeseõpetus Ivi Teller vabariiklik 85,5p 6. 16
Jaan-Martin Ugam 6 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs vabariiklik 87p 10. 17
Grete Liis Laid kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 25p/30p 48. 2145
Madis Klee kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 25p/30p 48. 2145
Kristel Kesküla kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 24p/30p 58. 2145
Melissa Alliksoo kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 24p/30p 58. 2145
Sofia Valk kuni 8. Informaatikaviktoriin "Kobras" Margus Sõmer vabariiklik 24p/30p 58. 2145
Jaan-Martin Ugam 7 geograafia Diana Leenurm maakondlik 27,5p 11. 15
Konrad Valk 8 geograafia Diana Leenurm maakondlik 20p 7. 8
Aveliin Post 2 Võistumiks (eesti keel) Ivi Teller vabariiklik 255p 5. 512
Mark Dmitrovski 7 eesti keel Maiu Hiis maakondlik 59p/100p II 10
Debora Saarnak 7 eesti keel Maiu Hiis maakondlik 49p/100p 5. 10
Jakob Valk 4 matemaatika Reelika Kastein maakondlik 27p/35p I 15
Riste Sofie Käär 4 matemaatika Reelika Kastein maakondlik 23p/35p II-III 15
Kristjan Ugam 4 matemaatika Reelika Kastein maakondlik 21p/35p 8. 15
Kati-Marleen Alliksoo 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 20p/41p III 8
Kristel Kesküla 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 14p/41p 5. 8
Mai Ellermäe 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 11p/41p 7. 8
Kaspar Jaakson 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 28p/41p III-4. 7
Salme Vesingi 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 13p/41p 7. 7
Jaan-Martin Ugam 7 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 21p/41p 7. 14
Gerli Kesküla 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 37,2p/60p II 6
Salme Vesingi 6 ajalugu Merje Kikas maakondlik 36p I 9
Julie Rand 6 ajalugu Merje Kikas maakondlik 30p 4. 9
Jaan-Martin Ugam 7 ajalugu Merje Kikas maakondlik 49p II 13
Liisi Kajo 7 ajalugu Merje Kikas maakondlik 18p 11. 13
Alex Vara 8 ajalugu Merje Kikas maakondlik 16p 7. 8
Sofia Valk 8 ajalugu Merje Kikas maakondlik 14,5p 8. 8
Marko Pruunlepp 9 ajalugu Merje Kikas maakondlik 43p 7.-8. 10
Samuel Sülla 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 8747p I 19
Annabel Nigu 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 8383p II 19
Kristjan Ugam 4.-6. pranglimine Reelika Kastein Hiiumaa - Saaremaa 10 547p III 19
Kertu Liisa Põtter 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 8217p III 19
Tobias Remmelg 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 7443p 4. 19
Debora Saarnak 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 8021p 5. 17
Aveliin Post 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 6459p 5. 19
Helena Pruul 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 5892p 6. 19
Emilie Rand 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 5803p 7. 19
Liisi Kajo 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6905p 8. 17
Marko Pruunlepp 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6860p 9. 17
Konrad Valk 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6638p 10. 17
Julie Rand 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 5747p 12. 19
Margareeta Käär 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 4252p 12. 19
Jaan-Martin Ugam 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 6386p 13. 17
Salme Vesingi 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa - Saaremaa 5396p 15. 19
Regina Rand 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa - Saaremaa 5454p 16. 17
Johannes Teekel 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa - Saaremaa 3531p 16. 19
Mihkel Toomsoo 1.-3. pranglimine Maris Vetsi Hiiumaa - Saaremaa 3260p 18. 19
Verner Ellermäe 1.-2. Känguru võistlus Maris Vetsi vabariiklik 78p/120p 356. 3958
Aveliin Post 1.-2. Känguru võistlus Ivi Teller vabariiklik 76p/120p 435. 3958
Jakob Valk 3.-4. Känguru võistlus Reelika Kastein vabariiklik 94p/120p 199. 4558
Kristjan Ugam 3.-4. Känguru võistlus Reelika Kastein vabariiklik 79p/120p 671. 4558
Kaspar Jaakson 5.-6. Känguru võistlus Ivi Teller vabariiklik 95p/150p 462. 3985
Kati-Marleen Alliksoo 5.-6. Känguru võistlus Margus Sõmer vabariiklik 82p/150p 858. 3985
Jaan-Martin Ugam 7.-8. Känguru võistlus Margus Sõmer vabariiklik 89p/150p 409. 3054
Gerli Kesküla 7.-8. Känguru võistlus Margus Sõmer vabariiklik 87p/150p 467. 3054
Anna Maria Altmäe 7.-8. Känguru võistlus Margus Sõmer vabariiklik 81p/150p 686. 3054
Kaspar Jaakson 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   I 117
Jaan-Martin Ugam 7 Võistumiks (inimeseõpetus) Ivi Teller vabariiklik   I 60
Julie Rand 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   II 117
Debora Saarnak 7 Võistumiks (inimeseõpetus) Ivi Teller vabariiklik   II 60
Aveliin Post 2 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   III 289
Salme Vesingi 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   III 117
Regina Rand 7 Võistumiks (inimeseõpetus) Ivi Teller vabariiklik   III 60
Marek Haas 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   5. 117
Kadleen Leenurm 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   6. 117
Liisi Kajo 7 Võistumiks (inimeseõpetus) Ivi Teller vabariiklik   6. 60
Rait Toomsoo 6 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   7. 117
Mark Dmitrovski 7 Võistumiks (inimeseõpetus) Ivi Teller vabariiklik   8. 60
Margareeta Käär 2 Võistumiks (matemaatika) Ivi Teller vabariiklik   12. 289