Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2012/2013 õppeaastal

Viimane muudatus: 11.06.2013

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Kadleen Leenurm 5 ERSO plakatikonkurss Eila Tõnisson vabariiklik   I 989
Konrad Valk 7 geograafia Anne-Marii Nurs maakondlik 19/50 III 7
Sofia Valk 7 geograafia Anne-Marii Nurs maakondlik 11/50 7. 7
Adeele Vesingi 9 geograafia Anne-Marii Nurs maakondlik 31,75/50 I 10
Annaliisa Post 9 keemia Tiina Marmor maakondlik 35/60 I 5
Marko Pruunlepp 8 keemia Tiina Marmor maakondlik 16/60 6. 7
Annaliisa Post 9 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 14/48 I 9
Anna Maria Altmäe 7 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 35/41 I-II 9
Salme Vesingi 5 matemaatika Ivi Teller maakondlik 10/41 12.-13. 14
Jaan-Martin Ugam 6 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 7/41 4. 5
Kaspar Hiis 8 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 5/41 13.-14. 15
Adeele Vesingi 9 kirjutamisvõistlus Ruti Nõmm maakondlik 32 I 11
Analiisa Post 9 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 81p/104p I 11
Kertu Lehtsaar 9 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 77,25p/104p II 11
Adeele Vesingi 9 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 71,25p/104p 4. 11
Anna Maria Altmäe 7 eesti keel Maiu Hiis makondlik 44,5p/62p III 8
Konrad Valk 7 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 42p/62p 6. 8
Kristjan Ugam 1.-3. pranglimine Reelika Kastein Hiiumaa-Saaremaa 9770 III 18
Annabel Nigu 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa-Saaremaa 5748 6. 18
Kerttu-Liisa Põtter 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa-Saaremaa 5494 7. 18
Emilie Rand 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa-Saaremaa 5222 10. 18
Tobias Remmelg 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa-Saaremaa 5198 11. 18
Aveliin Post 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa-Saaremaa 4553 13. 18
Mattias Mets 1.-3. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa-Saaremaa 2621 18. 18
Debora Saarnak 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 9140 III 19
Liisi Kajo 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 6933 9. 19
Regina Rand 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 5464 15. 19
Salme Vesingi 4.-6. pranglimine Ivi Teller Hiiumaa-Saaremaa 4300 19. 19
Merlyn Valberg 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 12240 II 18
Annaliisa Post 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 9120 7. 18
Marko Pruunlepp 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 8456 9. 18
Kaspar Hiis 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 7151 12. 18
Evely Kullamägi 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 6537 15. 18
Mai Ellermäe 4 KÄNGURU võistlus Maris Vetsi vabariiklik 85/120 176. 4222
Kati-Marleen Alliksoo 4 KÄNGURU võistlus Maris Vetsi vabariiklik 80/120 290. 4222
Kristel Kesküla 4 KÄNGURU võistlus Maris Vetsi vabariiklik 68/120 896. 4222
Jaan-Martin Ugam 6 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 81/150 556. 3796
Magnus Paumees 8 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 66/150 556. 2931
Kaspar Hiis 8 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 59/150 839. 2931
Anna Maria Altmäe 7 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 59/150 839. 2931
Konrad Valk 7 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 57/150 950. 2931
Kait Gustav Kikas 9 KÄNGURU võistlus Margus Sõmer vabariiklik 51/150 1018. 2185
Adeele Vesingi 9 geograafia Anne-Marii Nurs vabariiklik 36,5/100 23. 25
Anna-Maria Altmäe 7 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik   II  
Adeele Vesingi 9 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik   III  
Adeele Vesingi 1-9 ühiskonnaõpetus Merje Kikas maakondlik   III  
Julie Rand 5 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs maakondlik   I  
Jaan-Martin Ugam 6 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs maakondlik   I  
Anna-Maria Altmäe 7 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs maakondlik   I  
Sofia Valk 7 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs maakondlik   II