Olümpiaadid ja ainevõistlused (individuaalne arvestus) 2011/2012 õppeaastal

Viimane muudatus: 08.05.2012

Nimi Klass Olümpiaad Õpetaja Piirkond Punkte/Max Koht Osalejaid
Emilie Rand 1.-3. pranglimine Tiiu Sööl Hiiumaa-Saaremaa 3903 15 20
Kristo Luup 1.-3. pranglimine Ilme Naurits Hiiumaa-Saaremaa 3285 19 20
Kristjan Ugam 1.-3. pranglimine Ilme Naurits Hiiumaa-Saaremaa 8369 III 20
Kati-Marleen Alliksoo 3.-4. Känguru Maris Vetsi vabariiklik 63/120 753 4399
Kaspar Jaakson 4 matemaatika Ivi Teller maakondlik 14/35 6-7 12
Salme Vesingi 4 matemaatika Ivi Teller maakondlik 18/35 II-III 12
Salme Vesingi 3.-4. Känguru Ivi Teller vabariiklik 65/120 670 4399
Regina Rand 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 4392 14 17
Debora Saarnak 4.-6. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 7090 III 17
Debora Saarnak 5 joonistusvõistlus Eila Tõnisson rahvusvaheline   II  
Jaan-Martin Ugam 5 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 21/41 I-II 10
Jaan-Martin Ugam 5.-6. Känguru Margus Sõmer vabariiklik 74/150 976 3863
Melissa Alliksoo 5.-6. Känguru Ivi Teller vabariiklik 74/150 976 3863
Anna Maria Altmäe 5 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs vabariiklik 117 I 42
Anna Maria Altmäe 6 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik 120/163 II 11
Anna Maria Altmäe 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 37/41 I 11
Anna-Maria Altmäe 5.-6. Känguru Ivi Teller vabariiklik 114/150 102 3863
Gerli Kesküla 5.-6. Känguru Ivi Teller vabariiklik 89/150 450 3863
Madis Klee 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 11/41 8 11
Madis Klee 6 pranglimine Ivi Teller Hiiumaa-Saaremaa 4410 13 17
Grete Liis Laid 5.-6. Känguru Ivi Teller vabariiklik 74/150 976 3863
Konrad Valk 6 matemaatika Ivi Teller maakondlik 6/41 9-10 11
Sofia Valk 6 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik 96/163 7 11
Sofia Valk 6 Keeleaeg Kristi Ugam vabariiklik 18,3/20 4-5 10
Alex Vara 6 ajalugu Reelika Kastein maakondlik 38/60 I-II 8
Kaspar Hiis 7.-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiuma-Saaremaa 4888 15 16
Evely Kullamägi 7-8 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 39/77,25 14 21
Kertu Lehtsaar 7-8 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 43,5/77,25 6 21
Kertu Lehtsaar 8 ajalugu Hergo Tasuja maakondlik 15/60 6 7
Kaarel Niit 8 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 4/41 13 15
Annaliisa Post 7 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs vabariiklik 65 10 46
Annaliisa Post 6-8 Kobras Margus Sõmer vabariiklik 25/30 56 2712
Annaliisa Post 8 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik 98/163 5 10
Annaliisa Post 7-8 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 43/77,25 7 21
Annaliisa Post 8 matemaatika Margus Sõmer maakondlik 27/41 III 15
Annaliisa Post 8 keemia Anne Luukas maakondlik 50,5/60 I 4
Merlyn Valberg 7-8 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 34,5/77,25 16 21
Merlyn Valberg 7,-12. pranglimine Margus Sõmer Hiiumaa-Saaremaa 10208 III 16
Adeele Vesingi 7 inimeseõpetus Anne-Marii Nurs vabariiklik 62,5 12 46
Adeele Vesingi 8 geograafia Anne-Marii Nurs maakondlik   III  
Adeele Vesingi 8 bioloogia Anne-Marii Nurs maakondlik 110/163 II 10
Adeele Vesingi 7-8 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 54/77,25 I 21
Adeele Vesingi 8 keemia Anne Luukas maakondlik 39,8/60 III 4
Adeele Vesingi 8 ajalugu Hergo Tasuja maakondlik 28/60 III 7
Elery Kullamägi 9-10 eesti keel Ruti Nõmm maakondlik 21/70,5 14 14